Допоможіть!! Сума двох чисел дорівнює 48. Перше число в 3 рази більше за друге. Знайти друге.


Ответы на вопрос

Отвечает Асылбекова Диляра.
Х второе число
3х первое
х+3х=48
х=48:4
х=12 второе число
12*3=36 первое
Отвечает Дроб Миша.
Нехай х друге число, тодi 3x-перше,
За умовою задачi складемо рiвняння:
х+3х=48
4х=48
х=48:4
х=12 друге число
12*3=36 перше число.