Відстань між двома пристанями 96 км. З обох пристаней одночасно назустріч один одному вирушили

катері і моторний човен. Швидкість катера 32 км/ год, а човна- у два рази менша. Через скільки годин вони зустрінуться? Як написати умову задачі?

Ответы на вопрос

Отвечает Муратова Сая.
Відст. - 96 км
Швид. кат. - 32 км/год
Швиид. чов. - у 2 р. мен. ніж у кат.
Зустр. - ? год.
1) 32/2=16 км/год - швидкість човна
2) 32+16=48 км- шлях за 1 годину катера та човна
3) 96/48=2 год. вони зустрінуться