на першій галявині розквітло 16 кульбабок і 16 ромашок. На другій галявині розквітло в 2 рази менше

кульбабок і у 4 рази менше ромашок, ніж на першій галявині. Скільки квіток розцвіло на двох галявинах.

Ответы на вопрос

Отвечает Осадчий Саша.
1)16 \div 2 = 8 \\ 2)16 \div 4 = 4
3)16×2+8+4=44
Отвечает Мустафин Марсель.
44 квітки
Бо 16 / 2 = 8
А 16 / 4 = 4
Потім додаєм усе: 16 + 16 + 8 + 4 = 44