у магазині було 270 пар дитячого та 180 пар жіночого взуття. За день продали п'яту частину дитячого

та шосту чпстину жіночого. Скільки пар взуття пролалт за весь день?

Ответы на вопрос

Отвечает Адаменко Анна.
180/6=30 пар жiночного продали
270/5= 54 пар дитячого продали
30+54=84 пар взуття продали за день