Стороны основи прямокутного паралелепіпеда дорівнюють 3 см і 7 см а діагональ однієї з бічних

граней 5 см Знайдіть об'єм прямокутного паралелепіпеда

Ответы на вопрос

Отвечает Ларионова Мэри.
V = a*b*c, где:
a=AD=7 см,
b=CD=3 см,

c=CC1 найдем из треугольника CC1D.
По теореме Пифагора:
C1D^2 = CD^2 + CC1^2
CC1^2 = C1D^2-CD^2 = 25 - 9 = 16
CC1 = 4 (см).

V= 7*3*4 = 84 (см^3).

Ответ: 84 см^3.