Послідовність (Xn) - геометрична прогресія. Знайдіть x10 якщо x1=√2; q=-√2


Ответы на вопрос

Отвечает Петров Эдик.

х₁₀=х₁q¹⁰⁻¹=√2*(-√2)⁹=√2*(-16√2)=-16*2=-32

Отвечает Касумова Диана.

Якщо це геометрична прогресії,то :
Х10= Х1×q^9=√2×(-√2)^9=√2×(-16√2)=-16×2=-32