Натуральні числа x , y і z більші за 1 і задовольняють умови: х * y = 14 ; у * z = 10; x*z = 35 .

Чому дорівнює сума чисел x , y і z

Ответы на вопрос

Отвечает Зайка Сабина.

нехай x=2,y=2,z=7

підставляєм

2*7=14

2*5=10

7*5=35

вийшло