У Сергійка та Олега разом 115 грн причому в Олега грошей у 4 рази більше ніж у Сергійка Скільки

грошей у Олега

Ответы на вопрос

Отвечает Уласик Андрей.

варіант 1 (через Х)

х - гроши Сергія

4х - гроши Олега

х+4х=115

х=115/5

х=23 грн. - у Сергія

23*4=92 грн. - у Олега

варіант 2

у Сергія - 1 частина усіх грошей

у Олега - 1*4=4 частини усіх грошей

1+4=5 частин всього

115/5=23 грн. - дорівнює 1 частина усіх грошей

23*4=92 грн. - гроші Олега