у бочці было 20 ведер воды. З неї для полива яблонь взяли 7 ведер воды, а для груш- 6 відер води.

Скільки відер води залишилося в бочці?

Ответы на вопрос

Отвечает Дубинин Денис.

7+6=13 (для поливу яблук та груш)

20-13=7 (ведер залишилося)