Хлопчык прачытау пятую частку книги. Яму засталося прачытать яшчэ 48 старонак. Кольки старонак у

книзе?

Ответы на вопрос

Отвечает Ким Олеся.

1) 1 - 1/5 = 4/5 (ч) книги залишилося прочитати

2) 48:4·5 = 60 (ст) у книзі.

Відповідь: 60 сторінок у книзі.