У шкатулці розбійника лежить декілька коштовний каменів (але не більше1000).Відомо що 2/9 всього

каміння складають алмаз, 4/11 рубін, 1/7 сапфіри, а інші смарагди. Скільки смарагди в цій шкатулці.

Ответы на вопрос

Отвечает Андреевна Елена.

2/9 + 4/11 = 58/99

58/99 + 1/7 = 505/693

Всего камней - 693 шт.

693 - 505 = 188 шт смарагди - ОТВЕТ