Допоможіть рішити задачу. Бригада садівників зібрала 1500кг яблук. Пeршого дня було зібрано 28%,

другого 105% того, що зібрали пeршого дня, трeтього 5сьомих того, що зібрали другого дня, а рeшту чeтвeртого. Скільки кілограмів яблук зібрали чeтвeртого дня?

Ответы на вопрос

Отвечает Мичан Саша.

1) 1500 : 100 · 28 = 420 (кг) - собрано в первый день;

2) 420 : 100 · 105 = 441 (кг) - собрано во второй день;

3) 441 · 5/8 = 2205/8 = 275 целых 5/8 (кг) - собрано в третий день;

4) 420 + 441 + 275 целых 5/8 = 1136 целых 5/8 (кг) - собрано за три дня;

5) 1500 - 1136 целых 5/8 = 363 целых 3/8 (кг) - собрано в четвёртый день.

Вiдповiдь: 363 цiлих 3/8 кг.