С:(17-8)=72 рівняння Знайди ділення, використовуючи правило перевірки ділення з остачою.

а:8=6(ост7) у:7=14(ост4)

Ответы на вопрос

Отвечает Ткаченко Даня.

c : (17 - 8) = 72

с : 9 = 72

с = 72 · 9

с = 648

- - - - - - - - -

а : 8 = 6 (ост. 7)

а = 6 · 8 + 7

а = 55

- - - - - - - - -

у : 7 = 14 (ост. 4)

у = 14 · 7 + 4

у = 102