Із чисел 3; 9; 12 і 21 скласти усі відношення менші від 1, і записати їх нескоротними звичайними

дробами.

Ответы на вопрос

Отвечает Федів Антон.

3/9=1/3; 3/12=1/4; 3/21=1/7

9/12=3/4; 9/21=3/7

12/21=4/7