дано числа 1 2 3 4 5 6 7 8 9 розташуйте йх по чотири на кожний сторони трикутника так щоб суми на

кожний сторони трикутникак були ривни одному и тому ж непарному числу

Ответы на вопрос

Отвечает Федосейкина Диана.

8+3+2+1=13

7+4+2+1=13

6+4+3+1=13