Один учень розвязав 12 рівнянь за 2 години, а другий 15 рівнянь за 3 години. У кого з учнів більша

продуктивність праці і на скільки?

Ответы на вопрос

Отвечает Закалюкина Олеся.

1) 12 : 2 = 6 (р/год) - продуктивність праці першого учня;

2) 15 : 3 = 5 (р/год) - продуктивність праці другого;

3) 6 - 5 = 1 (р/год) - на стільки більша продуктивність праці першого.  

Відповідь. На 1 рівняння за годину більша продуктивність праці першого учня.

Отвечает Латышева Милла.

12:2= 6(р) за час 1 учень

15:3= 5(р) за час 2 учень

1 продуктивнее на 1 ривняння в час