довжина прямокутного паралелепіпеда дорівнює 24 см ширина в 3 рази меніше від довжини і на 23 см

меньше від висоти знайдіті обєм і площю його поверхні

Ответы на вопрос

Отвечает Хертек Аэлита.

Ответ:

1) 20 * 3 =60 (м) довжина параллелепипеда; 2) 20 - 5 = 15 (м) ширина параллелепипеда; Тогда S = 2*(60 * 15 + 60 * 20 + 15 * 20) = 2*(900 + 1200 + 300) = =4800 (см2) площа поверхні паралелепіпеда.

Пошаговое объяснение: