Обчислити відстань d, між параралельними прямими: 4x-3y+25=0; 8x-6y+25=0


Ответы на вопрос

Отвечает Барунова Мария.

якщо y виразити буде y=4/3x+25/3 з другого буде y=4/3x+12/5/3 значить d=25/3-12.5/3=25/6