Авансом робітник одержав 84 гривні,що становить 12% його заробітної плати.Визначте зарплату

робітника

Ответы на вопрос

Отвечает Плужников Витя.

Пропорция:

84 грн. - 12%

х грн. - 100%

х = 84 · 100 : 12 = 700 (грн.) - зарплата работника.

Вiдповiдь: 700 грн.