У порожніх клітинках таблиці Мудрагелик записав числа 1,2,3,4,5,6,7,8,9 так,що всі утворені

рівності виявились правильними?

Ответы на вопрос

Отвечает Лепёхин Никита.
9+8+7=24
1*5*3=15
6-4-2=0