Для того щоб зшити 15 однакових костюмів треба 54 метри тканини.Скільки необхідно тканини щоб зшити

27 таких костюмів?

Ответы на вопрос

Отвечает Огнёв Саша.

Ответ:

97,2 м

Пошаговое объяснение:

Составим пропорцию:

15 костюмов - 54 м

27 костюмов - х м

х = 27 * 54 : 15 = 97,2 (м)

Отвечает Золотов Денис.

Ответ:

97,2


Пошаговое объяснение:

1) 54:15=3,6(м) - для одного костюма.

2) 3,6 * 27= 97,2 (м)- для 27 костюмів.