2800 кг розподілили між чотирма школами у відношенні 4:3:5:2.Скількі кілограмів апельсинів отримала

кожна школа?

Ответы на вопрос

Отвечает Серкбек Нұрғиса.
Нехай x - коефіцієнт пропорційності, то перша школа=4x, друга=3х, третя=5х, четверта=2х.
4x+3x+5x+2x=2800
14x=2800
x=200(кг)
Маємо: 4×200=800(кг) - 1 школа
3×200=600(кг) -2 школа
5×200=1000(кг) - 3 школа
2×200=400(кг) -4 школа