задача на метод зрівнювання на трьох верстатах виготовили 414 деталей на першому верстаті

виготовили на 8 деталей менше ніж на другому а на другому верстаті на 10 деталей більше ніж на третьому скільки деталей виготовили на кожному верстаті!

Ответы на вопрос

Отвечает Лис Максим.

Ответ:

134 детали изготовили на 3-м верстаке

144 детали изготовили на 2-м верстаке

136 деталей изготовили на 1-м верстаке


Пошаговое объяснение:

Х деталей на 3-м вёрстке

(Х+10) деталей изготовили на 2-м верстаке

(Х+10)-8 = (х+2) деталей изготовили на 1-м верстаке

Составляем уравнение

Х+(х+10)+(х+2) =414

3х+12=414

3х=414-12

3Х=402

Х=402:3

Х=134 детали изготовили на 3-м верстаке


Х+10=134+10=144 детали изготовили на 2-м верстаке

144-8=136 деталей изготовили на 1-м верстаке


Проверка: 136+144+134=414 деталей -- верно