Довжина прямокутного паралелепіпеда дорівнює 60 см.Його висота становить 40%довжини і 3/4

ширини.Обчисліть об'єм паралалепіпедаВдев своє питання сюди

Ответы на вопрос

Отвечает Мамонова Карина.

60*40:100=24(см)- висота;
24:3*4=32(см)-ширина
60*32*24=46080(см³)-об"єм