Фенмер зібрав 900 тон зерна, пшениця та ячменю. Ячменю було зібрано у 3 2\5 рази більше ніж жита,

а пшениці на 120 тон більше ніж ячменю. Скільки тон жита, пшениці, ячменю зібрано окремо.

Ответы на вопрос

Отвечает Sherov Sher.

Ответ:

жито 100 т

ячмень 340 т

пшениця 460 т

Пошаговое объяснение:

Кількість жита позначимо за х.

тоді ячменю зібрали х*3\frac{2}{5}

пшениці зібрали 120 + х*3\frac{2}{5}

Разом зібрали х + х*3\frac{2}{5} + 120 + х*3\frac{2}{5} =900

спрощуємо рівняння: х+6\frac{4}{5}х=900-120

7\frac{4}5}х=780

\frac{39}{5}х=780

х=(780/39)*5

х=100 т (жито)

ячменю зібрано 340 т

пшениці зібрано 460 т