Поштовий голуб мав доставити донесення на відстань 130 км.Він пролетів 20 км.На скільки км менше

пролетів голуб,ніж йому залишилося прилетіти?

Ответы на вопрос

Отвечает Павлик Женя.
1)130-20=110(км)- залишилося пролетіти
2)110-20=90(км)
відповід: на 90км