За день шпак пролітає 75км,синиця -на 25км більше,а стриж у 10 раз більше ,ніж синиця.Поштовий

голуб може пролетіти за день половину відстані,яку пролітає стриж ,а сокіл для полювання-втричі більшу відстань ,ніж поштовий голуб .Скільки кілометрів за день може пролетіти синиця,стриж,поштовий голуб і сокіл?

Ответы на вопрос

Отвечает Синюгин Артём.
Шпак пролітає 75км, синиця -75+25=100км, стриж - 100 * 10=1000 км, поштовий голуб - 1000/2=500км, сокіл - 500 * 3=1500км
Отвечает Князев Глеб.
Синица пролетает 75+25=100км, а стриж 100*10=1000км, почтовый голубь:1000/2=500км, а сокол 500*3=1500(км)