Щоб настелити підлогу, потрібно 39 метрів лінолеуму завширшки 90 сантиметрів але на складі виявився

лінолеум на 0,25 метра вужчий.Скільки метрів вузького лінолеума потрібно для даної підлоги.Запиши числовий вираз розв'язання задачі.Помогите бистрее пж

Ответы на вопрос

Отвечает Турлович Ксения.

Ответ:

54 м

Пошаговое объяснение:

Ширина рулону в м: 90 см= 0,9 м

Загальна площа  підлоги: 39*0,9=35,1 квадратних метри

Ширина другого рулону: 0,9-0,25=0,65 м

Кількість вузького лінолеуму для покриття підлоги: 35,1/0,65=54 м