кравчиня купила два відрізи тканини за однаковою ціною довжина першого відрізка становила 2 метра а

другого 7 м Яка вартість кожного відрізу якщо за всю покупку кравчині заплатила 560 грн

Ответы на вопрос

Отвечает Саранская Анастасия.

Ответ:


Пошаговое объяснение:

560/(2+7)*2=124,(4)

560/(2+7)*7=435,(5)