2) У двох глечиках було порівну молока. З першого глечика молоко розлили в чашки по 200 г, а з

другого — у склянки по 250 г. Якого посуду знадобилося більше: чашок чи склянок?

Ответы на вопрос

Отвечает Федорова Ольга.

Ответ:

Більше чашок

Пошаговое объяснение:

Наприклад, у глечиках по 1л=1000г молока. Тоді знадобиться х чашок та у склянок. Можемо скласти рівняння:

х*200=1000 та у*250=1000

х=1000/200      у=1000/250

х=5(чашок)       у=4(склянки)