При яких натуральних значеннях х дріб 4х-11/17 дорівнює одиниці?


Ответы на вопрос

Отвечает Фукс Артём.

(4х-11)/17 = 17/17 = 1

4х - 11 = 17

4х = 17 + 11

4х = 28

х = 28 : 4

х = 7

Вiдповiдь: при х = 7.