Получите 10 баллов. Школьные Знания.com Какой у тебя вопрос? 1 - 4 классыМатематика 5+3 б Довжина

шкільної ділянки 40 м, а ширина- на 18 м. менше. 1/3 площі займає ігровий майданчик, а решту - сад. Яку площу займає шкільний сад? Допоможіть, будь ласка.

Ответы на вопрос

Отвечает Костылева Софья.

Ответ:


Пошаговое объяснение:

40-18=22 м ширина

40*22=880 м² площа шкільного ділянки

880*1/3=293 1/3 м² займає майданчик

880-293 1/3=586 2/3 м² займає шкільний сад

Отвечает Губарева Катюшка.

Пошаговое объяснение:

довжина - 40 м,

ширина - ?, на 18 м менше,

майданчик - ?, 1/3 площі,

сад - ?, решта


1) 40 - 18 = 22 м - ширина ділянки,

2) 40 * 22 = 880 м² - площа ділянки,

3) 1/3 * 880 = 880/3 = 293 1/3 м² - площа ігрового майданчику,

4) 880 - 293 1/3 = 879 3/3 - 293 1/3 = 586  2/3 м² - займає шкільний сад,

або:

3) 1 - 1/3 = 3/3 - 1/3 = 2/3 - частина ділянки, яку займає сад,

4) 2/3 * 880 = 1760/3 = 586  2/3 м² - площа, яку займає шкільний сад