Чотири морозива и три тістечка коштують 15 грн, а три морозива та чотири тістечка - 13 грн. Скільки

коштує одне морозиво й одне тістечко?

Ответы на вопрос

Отвечает Силюкова Юля.
Відповідь:
1)15+13=28(грн)
2)28:7=4(грн)
3)4•3=12(грн)
4)13-12=1(грн)-тістечко
5)4-1=3(грн)-морозиво