у класі навчается 11хлопчиків та 15дівчаток.Половина учнів ласу бере у конкурсі Найрозумніший.Яка

найменша дівчаток може взяти участь у конкурсі?

Ответы на вопрос

Отвечает Мичан Саша.

Ответ:

Пошаговое объясненjие:

11+15=26 (весь класс)

26/2=13 (половина класса)

13-11=2 - найменша кількість дівчаток