У 3 коробках 300 олівців , у другій коробці у три рази більше ніж у першій , а у третій коробці на

двадцять менше ніж у першій. Скільки олівців у кожній коробці

Ответы на вопрос

Отвечает Цыдыпова Ксения.

Пусть в 1 коробке х карандашей, тогда во второй - 3х, а в третей х-25. Составляем уравнение %

Х+ 3х +(х-25)=300

4х,+х- 25=300

5х= 300+25

5х= 325

Х=325:5

Х=65

В первой коробке 65карандашей,вовторой 65х3=195 карандашей, в третьей 40 карандашей