Мідна руда містить 7% міді. скільки руди треба взяти щоб отримати 21 т міді?


Ответы на вопрос

Отвечает Колодій Дініс.

Ответ: 300т.

Пошаговое объяснение: Нехай х - кількість мідної руди, необхідної для отримання 21т міді. 7% - 0,07.

Щоб знайти відсотки, треба частину поділити на ціле і помножити на 100%. Отже,

21/х = 7%

21/х = 0,07.

х = 21/0,07 = 2100/7 = 300 (т).

Необхідно взяти 300т мідної руди.