Число а настільки ж більше,ніж 6,наскільки 7 менше,ніж 11 .Дізнайся,чому дорівнюе а ,та обчисли

значення виразу 190-9×а,якщо а -це шукане число .

Ответы на вопрос

Отвечает Чермных Даша.

11-7=4

6+4=10-число а равно

190-9×10=100