Попогити ришить задачу Два набори із 12 чашок коштують 480грн Скільки коштують шість таких чашок


Ответы на вопрос

Отвечает Нурмагомедов Хабиб.

2 набори - це 12*2=24 чашки

24 чашки коштують 480 грн.

480/24= 20 грн - ціна однієї чашки.

20*6=120 грн - ціна шести чашок.

Відповідь: 120 грн.