У першу їдальню в однакових мішках завезли 300кг крупи,а в другу 180кг.У другу їдальню завезли на 2

мішки менше,ніж у першу.Скільки мішків крупи завезли в кожну їдальню?

Ответы на вопрос

Отвечает Переверзев Артём.

Ответ:

3 мешка

Пошаговое объяснение:

(300-180)/2=60 кг в одном мешке

300/60=5 мешков

180/60=3 мешка

Отвечает Анатольевна Алина.

300-180=120  кг різниця у вазі

120:2=60 -кг  в одному мішку

300:60=5 - мішків у 1-у їдальню

5-2=3 мішки у 2-гу їдальню