У двох бригадах працювало 96 чоловік.Причому, у першій бригаді працювало на 12 чоловік більше ніж у

другій . Скільки працювало чоловік у кожній бригаді? Скласти рівняння. Допоможуть будь ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Цыдыпова Ксения.

Ответ: 54 и 42

х - в 1 бриг

х-12 - во второй

х+х-12=96.       2х=96+12.    2х=108.      х=54 - в 1 бриг.

54-12=42 - во 2 бриг.