Помогите решить. Три бригади зібрали з поля 490 кг помідорів.скільки кг. зібрала кожна бригада.

якщо перша та друга зібрали разом 360 кг. а друга та третя 270кг?

Ответы на вопрос

Отвечает Рукавишников Рома.

Ответ:

1)490-360=130  кг-3-я бригада

2)270-130=140 кг-2-я бригада

3)360-130=230 кг-1-я бригада

Пошаговое объяснение: