Помогите пожалуйста!!!! Від пристані одночасно в протилежних напрямках вирушилидва моторні човни.

Через 6 год відстань між ними була 378 кмЗнайди швидкість другого човна, якщо швидкість першого -35 км/год.​

Ответы на вопрос

Отвечает Филатова Алина.

1 способ. Выражение: 378 : 6 - 35 = 28.

1) 378 : 6 = 63 (км/ч) - скорость удаления;

2) 63 - 35 = 28 (км/ч) - скорость другой лодки.

- - - - - - - - - - - -

2 способ. Выражение: (378 - 35 · 6) : 6 = 28.

1) 35 · 6 = 210 (км) - проплывёт первая лодка за 6 часов;

2) 378 - 210 = 168 (км) - проплывёт вторая лодка за 6 часов;

3) 168 : 6 = 28 (км/ч) - скорость второй лодки.

Вiдповiдь: 28 км/год - швидкiсть другого човна.