Від пристані одночасно у протилежних напрямках відійшли два моторних човни. Через 6 год відстань

між ними була 378 км. Знайди швидкість другого човна. якщо швидкість першого 35 км/год.

Ответы на вопрос

Отвечает Арсеньев Роман.

Рішення
1 спосіб
1) v(сбл)=S:t=378:6=63 (км/од.) -
швидкість зближення двох моторних човнiв (v(сбл) = v₁+v₂).
2) 63-35= 28 (км/год.) -
швидкість другого човна.
Вiдповiдь:
швидкість другого човна дорівнює 28 км/год.

2 спосіб
1)
S₁=v₁*t=35*6=210 (км) - проплив перший човен за 6 годин.
2) 378-210= 168 (км) - проплив другий човен.
3) v₂=S₂:t=168:6=28 (км/год.) -
швидкість другого човна.
Вiдповiдь:
швидкість другого човна дорівнює 28 км/год.