На поливання огірків витратили 80 л води,що становило 5 частину води,яка була в бочці

спочатку.Потім витратили ще 150 л води на поливання помідорів.Скільки літрів води залишилося в бочці?​

Ответы на вопрос

Отвечает Петрова Катя.

Пошаговое объяснение:

1)80*5=400-Було води спочатку

2)400-80=320-Стало після поливання

3)320-150=170-Стало після де одного поливання

Відповідь:170 літрів