У записі 88888888 дозволяється між цифрами розставити знаки арифметичних дій (додавання,

віднімання, множення, ділення і, можливо, дужки) так, щоб одержати вираз, значення якого дорівнює 1000. Миколка запевняє, що він зміг виконати завдання задачі за допомогою тільки семи вісімок. Чи міг він це зробити?

Ответы на вопрос

Отвечает Лапшин Александр.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

(8+8)*8+8+888=1000

(8888-888):8=1000

(8*8+8*8)*8-8-8-8=1000

Отвечает Чукова Таня.

(8*8+8*8)*8-8-8-8=1000