Вантажна автомашина і колісний трактор були в дорозі однаковий час, за який вантажна машина

приїхала 160км,а трактор - 120км.З якою швидкістю їхали машина і трактор ,якщо сума їхніх швидкостей дорівнює 70 км/год?

Ответы на вопрос

Отвечает Блем Данил.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

70/(160+120)*160=40 машинка

70/(160+120)*120=30 трактор

Отвечает Савельев Тимур.

a+b=70

a=70-b

160/а=120/b

160/(70-b)=120/b

160b=120*(70-b)

160b=120*70-120b

280b=120*70

4b=120

b=30 км/г

a=40 км/г