Помогите,пожалуйста, решить задачу. Із 72 м тканини кравець може пошити 36 дитячих плащів.Скільки

плащів для дорослих можно пошити із цієї тканини,якщо на один плащ для дорослого витрачається на 2 м тканини більше,ніжна дитячий?

Ответы на вопрос

Отвечает Лофердюк Ксения.

Ответ:

18 плащів

Пошаговое объяснение:

1. 72:36=2 (м)- потрібно тканини на 1 дитячий плащ

2. 2+2=4 ( м) - потрібно тканини на 1 дорослий плащ

3. 72:4=18 (пл) - можна пошити дорослих плащів