На галявинці пустували жовті,сині й зелені бабки.жовтих було 17,синіх на 15 більше,ніж жовтих,а

решта-зелені.Скільки було зелених бабок,якщо всії їх-70

Ответы на вопрос

Отвечает Лукьянов Никита.

Ответ:

Жовтих - 17; Синіх - 17+15=32; Зелених - 70-32-17=21

Отвечает Подолей Каріна.

Жовтих - 17; Синіх - 17+15=32; Зелених - 70-32-17=21