довжина прямокутного паралелепіпеда дорівнює 80 см його ширина становить 3/5 довжини і 40%

висоти.'обчисліть об'єм Паралелепіпеда.​

Ответы на вопрос

Отвечает Чура Ігор.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

80/5*3=48см ширина паралелепіпеда

40%=0.4

80*0.4=32см висота паралелепіпеда

V=Sосн * H = 80*48*32=122880см кубічних