Нан зауыты күн сайын бірдей мөлшерде қнім шығарып 7күнде 1750т нан пісірді.Ол бір айда 30күн деп

алсақ неше тонна нан пісіреді?​

Ответы на вопрос

Отвечает Мищук Никита.

7 күнде-1750т нан

30 күн -?т нан

1)1750÷7=250(т)

2) 250×30=7500(т)

Жауап: 7500т - 30күн